Уважаеми родители,


За учениците от VII клас на 17.06.2026 г. ще се проведе изпит от национално външно оценяване по български език и литература, а на 19.06.2026 г. – по математика.

На основание Наредба №11/2016 г. за оценяване на резултатите от обучението на учениците и Правилата за информационна сигурност при организацията, провеждането и оценяването на национално външно оценяване – VII клас на процеса по разсекретяване на изпитния вариант може да присъства и представител на родителите, които нямат деца, учащи в VII клас, но без да има достъп до самия изпитен вариант, съгласно правилника на дейността на училището: 



Пожелавам на всички вас ползотворно и градивно партньорство с екипа на СУ “Св. св. Кирил и Методий”, който ще провежда НВО – VII  клас през учебната 2025/2026 година.




Таня Николова

Директор